Piękny apartament z miejscem parkingowym pod budynkiem. Zaaranżowany w stylu skandynawskim. Całkowicie umeblowany i wyposażony ( meble widoczne na zdjęciach ). Lokal usytuowany jest na XII piętrze nowo powstałego wieżowca przy ul.Jana Pawła II - z pięknym widokiem na Zalew Wiślany. Balkon z widokiem na panoramę miasta Elbląga i Wysoczyznę Elbląską. Mieszkanie dla osób ceniących komfort, spokój i wygodę. Do mieszkania przynależy pomieszczenie piwniczne. Dodatkowe opłaty to czynsz 640 zł + prąd, woda, ogrzewanie, wywóz śmieci. Kaucja zwrotna 2.500 zł. Mieszkanie skierowane do osób bez zwierząt. Atrakcyjna lokalizacja, blisko przystanek autobusowy i tramwajowy, centrum handlowe, usługi itp Typ umowy- najem okazjonalny. Mieszkanie wolne od 1 sierpnia 2026 r.